Është përmbysur një kamion në autostradën Shkup-Gjevegjeli (FOTO)

Është përmbysur një kamion në autostradën Shkup-Gjevgjeli afër Stobit, duke bllokuar kështu dy korsi në të dy drejtimet dhe qarkullimi po zhvillohet në një drejtim edhe drejt Shkupit dhe drejt Gjevgjelisë.

Veroljub Dodevski, zëdhënës i SPB Veles, për MIA-n deklaroi se ekipi policor  i Negotinës është në terren dhe aktualisht po bën hetimet në vendin e ngjarjes.

Ministria e Brendshme informoi se kamioni u përmbysu pasi që iu ça goma, ndërsa shoferi ka marrë lëndime të lehta.

Një kamion i përmbysur në autostradën Shkup-Gjevegjeli tek Stobi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP