Pas ndarjes me Angelina Jolie, Brad Pitt merr vendimin e trishtë

Aktori i famshëm, Brad Pitt, po e merr veten pas ndarjes me Angelina Jolie,përmes ushtrimeve në palestër dhe meditimeve. Ai është i shëndetshëm dhe nuk konsumon më pije alkoolike, shkruan “The Sun”, transmeton Revistaclass.

Pitt ka vendosur, të mos ketë asnjë të dashur në krah e se ai po dëshiron të harroj ish- bashkëshorten e tij disavjeçare, Angelina Jolie. Ai gjithashtu ka pohuar se asnjë femër nuk do mund të zvendësojë Angelinën, ai e vuajti ndarjen me të sepse ishte i dashuruar marrëzisht, por nuk është në kërkim për një tjetër femër si ajo.

Një vendim kaq i trishtë nga ana e tij, e sigurt që mërzit dhe shumë femra që pretendonin të krijonin diçka me aktorin simpatik.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP