Futbollsti juaj i preferuar sapo u bë baba për herë të tretë

Ai është vetëm baba djemsh. Ka ardhur sot në jetë, djali i tretë i futbollistit të Barcelonës. Legjenda e futbollit ka treguar përmes një postimi në Instagram se bashkëshortja e tij, ka sjellë në jetë Ciro-n, transmeton Revistaclass.

Leo Messi është më i lumtur se kurrë, pasi shkruan në postimin e tij në Instagram, se fatmirësisht Antonella dhe djali janë shumë mirë.

“Mirëserdhe Ciro. Falenderoj Zotin që çdo gjë ka shkuar mirë. Mamaja dhe ai janë shumë mirë. Jemi shumë të lumtur”,-ka shkruar Messi në Instagram.

Fituesi i 5 Topave të Artë, ka edhe dy djemë të tjerë, Thiago 5 vjeç dhe Mateo 2 vjeç.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP