Me “They Said”, Kanita Suma publikoi këngën më të re (VIDEO)

Këngëtarja nga Shkupi, Kanita Suma ka sjellë këngën e saj më të re, njofton Portalb.mk.

Kënga që mban titullin “They Said” është realizuar nga produksioni “Cat Music” e kurse teksti është shkruar nga Arian Demolli.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP