Roma niset sërish drejt Anglisë për Mahrezin

Sipas medieve italiane drejtori sportiv Monchi pritet të fillojë bisedime të reja me krerët e Leicesterit për një transferim të mundshëm të Mahrezit në Romë.

Roma ende nuk është dorëzuar për të nënshkruar me afrikanin. Giallorosët janë të gatshëm të paguajnë deri në 50 milionë euro për transferimin e anësorit në Olimpico.

Leicester refuzoi oferta nga 40 deri në 60 milionë euro për yllin e tyre kryesor, pritet të shikohet nëse Leicester do të ketë ndryshuar mendje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP