Këto janë 5 më xhelozët e zodiakut!

Shpesh, pjesë e pandashme e dashurisë është dhe xhelozia. Jo të gjithë e pëlqejnë, por ka dhe nga ata të cilët ju kthehet në një fiksim ekstrem. Me doza të vogla ose jo, nuk ndodh rrallë që të xhelozojmë për partnerët, shkruan Bordo.al. 

Sigurisht, një lidhje e shëndetshme nuk bazohet tek një ndjenjë e tillë, edhe pse nga ana tjetër çdokush ka ndjerë xhelozi të paktën një herë në jetë. Kjo varet nga lloji i njeriut, e nuk mund të përcaktohet ndonjë limit minimumi apo ekstremi lidhur me këtë ndjesi. Cilët janë më xhelozët ndër shenjat e zodiakut?

Janë në fakt pesë ata të cilët dallojnë më shumë nga të tjerët. Protektivë e territorialistë, ne ju prezantojmë me shenjat më xheloze, të cilët jo të gjithë do të donin t’i kishin përkrah!

1. Gaforrja
2. Virgjëresha
3. Luani
4. Akrepi
5. Ujori

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP