Unikkatili paralajmëron diçka të re

Reperi i mirënjohur shqiptar, Viktor Paloka i njohur si Unikkatili përmes një postimi në faqen e tij në Facebook paralajmëron se së shpejti do të ketë diçka të re nga ai.

Qe një kohë të gjatë ai nuk ka publikuar ndonjë projekt të tij muzikor, transmeton Koha.net.

“Nuk po di a me ju kallxu do t’reja”, ka shkruar ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP