Është kryer vjedhje në një shitore të teknikës së bardhë në Shkup

Një person i panjohur ka kryer vjedhje të rëndë në një shitore të teknikës së bardhë në rrugën “Tale Hristov” Shkup, transmeton Portalb.mk.

Ministria e Punëve të Brendshme informon se vjedhjen në polici e ka denoncuar A.H. (28) nga Shkupi. Vjedhësi e ka thyer qelqin e derës hyrëse dhe ka marrë me vete dy televizorë dhe një laptop dhe më pas është larguar në drejtim të panjohur.

Policia informon se janë duke u marrë masa për gjetjen e kryerësit dhe për zbardhjen e plotë të rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP