Premierë: Samanta dhe Ermali sjellin këngën “Faj” (VIDEO)

Kënga e paralajmëruar kohë më parë nga Samanta Karavella dhe Ermal Fejzullahu është publikuar sot dhe mban titullin “Faj”, përcjell Portalb.mk.

Për muzikën e këngës është përkujdesur Alandy, ndërsa teksin e këngëns e ka shkruar këngëtarja e re në skenë por shumë e talentuar Fifi.

Videoklipin e këngës e ka punuar Max Production, ndësra Samanta edhe në këtë videoklip paraqitet e kuruar deri në detajin e fundit,e bukur dhe e vecantë si gjithmonë.

Për më shumë shikoni klipin më poshtë:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP