Ilir Latifi ‘shkatërron’ kundërshtarin qysh në raundin e parë (Video)

“Bisha” nga Kosova, fitoi qysh në raundin e parë, pasi kapi kundërshtarin me duar deri në momentin e alivanosjes.

Ilir Latifi iu është rikthyer garave fuqishëm, pasi në gjashtë ndeshjet e fundit ka pesë fitore, transmeton Periskopi.

Luftëtari i UFC-së pas meçit i kërkoi duel kampionit, Daniel Cormier – i cili në korrik ka për t’u rrahur me Stipe Miocic.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP