Disa pjesë të Shkupit nesër pa energji elektrike

Nesër nga ora 8:30 deri në orën15:00 do të ngelin pa energji elektrike, një pjese e shfrytëzuesve të cilët janë të lidhur në rrugën “Gorna Varovska” në Komunën e Aerodromit.

Gjithashtu pa energji elektrike nga ora 8:30 deri në ora 15:00, do të jenë edhe shfrytëzuesit e rrugës “Bote Bocevski” të Komunës Kisela Voda, ndërsa nga ora 10 deri 12:30 pjesë të shfrytëzuesve “Makedonsko-Kosovska Brigada”, pararruga 10 në Komunën e Shuto Orizares.

Siç informojnë nga autoritetet kompetente në Shkup, ndalesa e rrymës është për arsye teknike në rrjetin elektrik.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP