Shkup, plaçkitet një bankë, merren 4.500 euro dhe 196.000 denarë

Nga ekspozitura e Stopanska Bankës në Maxhari të Shkupit një kryerës i panjohur me kanosje me pistoletë ka marrë 4.500 euro dhe 196.000 denarë.

Siç informoi MPB-ja, plaçkitja ka ndodhur dje rreth orës 09:20 në lagjen Maxhari.

Po ndërmerren masa për gjetje të plaçkitësit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP