Shkup, autobusi ka goditur një grua nga Saraji

Një banore 59-vjeçare nga Saraji është lënduar pasi që e ka goditur goma e pasme e autobusit i cili ishte ndalur në stacionin afër Spitalit të përgjithshëm të qytetit “Shën Naumi i Ohrit”.

E lënduara S.J. është dërguar në Spitalin e përgjithshëm të qytetit ku i është konstatuar frakturë pelvike dhe është mbajtur për mjekim të mëtutjeshëm.

MPB sot kumtoi se ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 11:58 kur autobusi i drejtuar nga S.M. (53) është ndalur në stacionin para Spitalit të prëgjithshëm të qytetit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP