Ky është dënimi për gënjeshtarët!

“Dënimi i gënjeshtarit nuk është vetëm se atij nuk i beson askush, por ai nuk mund t’i besojë askujt”

Thënie nga George Bernard Shaw, dramaturg irlandez.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP