Moti sot në Maqedoni

Sot në Maqedoni do të mbajë mot me vranësira, pasdite me reshje të përkohshme lokale, ndërsa në viset malore me dëborë, veçanërisht në pjesët perëndimore dhe jugore.

Temperaturat do të sillen nga minus 1 deri më 1o gradë celsius. Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm, me vranësira dhe shi. Temperaturat do të sillen nga minus 2 deri më 11 gradë celsius.

Ditë të mbarë!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP