Zjarr në Pallatin e Rinisë në Prishtinë

Para disa minutash një zjarr ka shpërthyer brenda Pallatit të Rinisë në Prishtinë.

Lajmin për Klan Kosovën e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti e cila tha se zjarri është lokalizuar shumë shpejt dhe nuk të lënduar.

“Rreth ores 18:00 e kemi pranuar informatën për një incident zjarri në një lokal në Pallatin e Rinisë në Prishtinë”.
“Zjarrfikësit dhe policia menjëherë kanë dalë në vendin e ngjarjes. Zjarri është lokalizuar shumë shpejt dhe nuk raportohet për persona të lënduar”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP