Martohet Ed Sheeran?

Prej kohësh mediat kanë shkruar së këngëtari Ed Sheeran është martuar në mënyrë sekrete me partneren e tij, por nga ana e çiftit nuk ka pasur asnjë deklaratë në lidhje me këtë.

Por mbrëmjen e së hënës këngëtari “padashje” gjatë një koncerti në Londër, duke i rënë kitares ka zbuluar unazën e fejesës në gisht, transmeton TCH.

Çifti Ed Sheeran dhe Cherry Seaborn, prej disa kohësh po përjetojnë një histori dashurie, por kanë qenë mjaft të rezervuar për të zbuluar detaje nga jeta e tyre private.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP