Rrëshqitje e dheut në rrugën Katllanovë-Veles afër fshatit Sopot

Në rrugën Katllanovë – Veles afër fshatit Sopot ka rrëshqitje të dheut në rrugë për shkak të trafiku po zhvillohet nëpër një korsi.

Ndërmarrja Publike “Rrugët e Maqedonisë” kumtoi se ekipet e tyre janë në terren dhe punojnë në pastrimin e rrugës dhe normalizimit të trafikut.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP