Demiri në mesin e më të mirëve në javën e parë në Ukrainë

Mbrojtësi shkupjan që deri më parë ishte pjesë e kampionit të Maqedonisë, skuadrës së Vardarit tani më është bërë shtyllë kryesore e skuadrës së tij të re, në kampionatin ukrainas Mariupol.

Demiri që në paraqitjen e tij të parë zyrtare, arriti të bëhet pjesë e ekipit më të mirë të javës së parë të sezonit pranveror.

Portali prestigjioz ukrainas “footboom.com”, ka bërë përzgjedhjen e ekipit më të mirë, e ku në njëmbëdhjetëshin më të mirë është gjetur edhe Demiri. /Portalb.mk/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP