Një milion nënshkrime për rikthimin e dizajnit të Snapchat

Një milion persona kanë nënshkruar një peticion përmes së cilit kërkohet nga Snapchat që të largojë dizajnin më të ri.

Ndryshimet e bëra në këtë aplikacion ishin menduar që të ndanin interaktivitetin me shoqëri nga përmbajtjet komerciale, duke përfshirë yjet dhe personat me influencë, transmeton Klan Kosova.

Themeluesi i Snapchat, Evan Spiegel ka deklaruar se përzierja e këtyre dyjave ka kontribuuar për lajme të rreme.

Mirëpo, mijëra përdoruese të Snapchat kanë thënë se dizajni i ri është i vështirë për t’u përdorë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP