Hulk, qeni gjigant i Messit që ka “pushtuar” rrjetet sociale

Leo Messi dhe Antonela Roccuzzo e kanë bërë të famshëm qenin e tyre, Hulk, që është pjesë e familjes së yllit të futbollit që nga viti 2016.

Messi ka postuar disa foto në Instagram me qenin gjigant, ndërsa bashkëshortja e tij ka shpërndarë foto të familjes së bashku me Hulkun, transmeton TCH.

Leo Messi ka 87.3 milionë ndjekës në rrjetin social, ndërsa e shoqja e tij ka 6.4 milionë ndjekës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP