Komunikacioni në rrugën Tetovë – Kodra e Diellit zhvillohet në një korsi

Në aksin rrugor Tetovë – Kodra e Diellit për shkak të një orteku në rrugë komunikacioni zhvillohet në një korsi, kumtoi LAMM.

Komunikacioni në rrugët shtetërore po zhvillohet nëpër rrugë të lagështa, në vendet më të larta ka mbetje të borës pas intervenimit të shërbimeve kujdestare.

Në vendkalimet kufitare nuk ka ndalesa më të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP