2 Ton sjell këngën e re “100 T`mira” (VIDEO)

2Ton ka publikuar këngën e tij më të re “100 T’mira”, të cilën e ka sjell edhe me videoklip.

Muzikën e dhe tekstin e ka bërë vet këngëtari, transmeton Koha.net.

Kurse videoklipin e kësaj kënge e ka punuar Grandmedia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP