Ja kush do të këndojë në dasmën e Meghan dhe Harry-it

Kur kanë mbetur edhe pak javë nga dasma e princ Harry-it dhe Meghan Makle, detajet nga ceremonia madhështore janë zbuluar pak e nga pak.

Ne shqiptarët kemi një thënie: dasmën ta bën orkestra. Sigurisht nuk pretendojmë që të ketë një orkestër të mirëfilltë, por le të themi këngëtari në rastin konkret, shkruan Bordo.al. 

E dini cili do të këndojë në dasmën e çiftit mbretëror? Ed Sheeran. Shumë romanike apo jo?

Nuk është e konfirmuar zyrtarisht, pasi nuk dihet ende agjenda e Ed Sheeran, por ai ka pranuar të këndojë për çiftin  nëse do të jetë i lirë më 19 maj. Një tjetër mundësi mund të jetë këngëtari Elton John, i cili ka anuluar gjithçka për të qenë i pranishëm në dasmën e Meghan dhe Harry-it.

Tashme na ka mbetur pa zbuluar vetëm fustani i nuses…

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP