SHBA: Tre vetë janë plagosur afër selisë së NSA-së

Një person i dyshuar është arrestuar, pasi tre vetë janë qëlluar me armë dhe plagosur afër selisë së Agjencisë Kombëtare të Sigurisë (NSA) së Shteteve të Bashkuara në Merlind, kanë raportuar mediat lokale, transmeton REL.

Sot më herët, policia tha se ishte duke u përgjigjur ndaj një incidenti me “të shtëna të mundshme”.

Pamje e selisë së Agjencisë Kombëtare të Sigurisë (NSA) së Shteteve të Bashkuara në Merilend

Thuhet se një autostradë e afërt është mbyllur në të dy drejtimet për shkak të hetimeve.

Duket se një makinë është përplasur në barrierën e betonit që e rrethon selinë, ndërsa vrimat e plumbave ishin të dukshme në pjesën e përparme të makinës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP