Në një internet kafe në fshatin Miletinë të Tetovës në mënyrë ilegale janë organizuar lojëra të fatit

Gjatë ekspertizës në një internet kafe në fshatin Miletinë të Tetovës në pronësi të D.J (51) nënpunësit e Sektorit të Punëve të Brendshme dje kanë gjetur dhe me vërtetim kanë marrë tre aparate poker me të cilët në mënyrë ilegale kanë organizuar lojëra të fatit, njofton Portalb.mk.

Ekspertiza, siç informon MPB, është zbatuar në periudhën prej orës 21:00 deri në orën 23:00 pas njohurive të marra se në mënyrë ilegale janë organizuar lojëra të fatit.

Pas dokumentimit të rastit, do të ndërmerret masat e nevojshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP