Zhduket një djalë 21-vjeçar nga Resnja

Një qytetar nga Resnja me iniciale Xh.I. (51) dje në polici ka denoncuar se më 12 shkurt nga ora 7 nga shtëpia në drejtim të panjohur është larguar djali i tij 21-vjeçar me iniciale A.I.

MPB informoi se ndërmerren masa për gjetjen e personit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP