Bëni kujdes, këto shenja të zodiakut nuk duhet t’i keni partnerë!

Shpesh, dalim në takime dhe e gjejmë veten të pakënaqur. Mospërputhjet janë më të zakontat ndër pakënaqësitë që kemi, e kështu përfundojmë të zhgënjyer edhe nga kjo njohje e radhës. Mund t’ju thonë se bëni zgjedhje të gabuara, por jo gjithçka varet nga kjo, shkrua Bordo.al.

Paraqitja na gënjen jo rrallë, ndërsa karakteri nuk del ai që kishim parashikuar. Kështu, mund të mendoni se jeni një dështim në fushën e romancës, por për këtë mund të jetë në faj edhe shenja e zodiakut. Në bazë të datës së lindjes, disa persona në veçanti nuk përkojnë me rrethin tuaj të njohjeve të reja.

E aq më tepër, të tilla shenja nuk duhet t’i merrni në konsideratë për partnerë! Zbuloni të kundërtin tuaj në bazë të parashikimit të yjeve.

Dashi – Bricjapi
Demi – Ujori
Binjakët – Akrepi
Gaforrja – Shigjetari
Luani – Peshqit
Virgjëresha – Peshorja
Peshorja – Virgjëresha
Akrepi – Binjakët
Shigjetari – Gaforrja
Bricjapi – Demi
Ujori – Dashi
Peshqit – Luani

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP