Dy persona të lënduar në aksidentin në fshatin Ginovc

Dy persona janë lënduar në aksidentin e trafikut i cili ndodhi sonte në orën 18:20 në rrugën magjistrale Kumanovë – Kriva Pallankë tek fshati Ginovc.

Të lënduarit ishin në traktor dhe me automjetin e Ndihmës së shpejtë janë transferuar në qendrën shëndetësore në Kriva Pallankë prej ku informojnë se ende po ju jepet ndihmë mjekësore.

Aksidenti ka ndodhur midis një automjetit BMV me targa të Kumanovës dhe një traktori.

Komunikacioni ende është i ndërprerë, ndërsa ekspertiza po kryhet nga ekipet e policisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP