Ka paqe te Lazio, Anderson kërkon falje, Inzaghi e kthen në skuadër

Felipe Anderson ka kërkuar falje dhe është rikthyer në skuadër, pasi u la jashtë në transfertën e së shtunës, që Lazio luajti në Napoli, transmeton TCH.

Braziliani ka qenë agresiv në stërvitjen e ditës së premte dhe pasi debatoi me trajnerin, deri në prekje me duar, është larguar nga stërvitja dhe nuk ka udhëtuar me skuadrën, i përjashtuar për arsye disiplinore.

Anderson ka kërkuar falje dhe trajneri Simone Inzaghi e ka rikthyer në skuadër të hënën pasdite. Me shumë gjasa, Anderson do të udhëtojë me skuadrën drejt Bukureshtit, ku Lazio të enjten do të përballet me Steauan për 1/16 e Europa League.

Gjithsesi, Felipe Anderson do ta nisë nga stoli, ndërsa favoritë për formacionin janë Caicedo dhe Nani.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP