“Ku gabuam”, kënga e re e Greta Koçit

“Ku gabuam” titullohet kënga më e re e këngëtares së njohur shqiptare, Greta Koçi.

Kjo këngë është produkt i “United Records”. Për tekstin është kujdesur motra e këngëtares, Eni Koçi, ndërsa për videoklipin “Black Fish Entertainment”, transmeton Koha.net. 

“Përsëri” ishte kënga e saj e fundit e publikuar para dy muajsh.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP