Ronaldo kundër tifozëve të Realit, bën gjestin e vitit (VIDEO)

Tifozët e Real Madridit vazhdojnë ta vërshëllejnë Karim Benzeman.

Një gjë e tillë ndodhi edhe mbrëmë ndaj Real Sociedadit, përcjellë “Lajmi.net”.

Cristiano Ronaldo Ronaldo reagoi pas vërshëllimave drejt francezit.

Portugezi kërkoi që ato të ndaleshin menjëherë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP