Vëllazërimi huazon Demirin nga Shkupi

Skuadra e Shkupit ka vazhduar me ritëm të shtuar përgatitjet për sezonin pranveror, pasi me 14 shkurt luan dhe ndeshjen e parë ndaj ekipit Akademija Pandev, duke kërkuar që ta fillojë kampionatin sa më mirë.

Ndërkohë sulmuesi 22 vjeçar Husein Demiri, i cili është pjesë e Shkupit nga sezoni 2015/16, gjashtë muajt e ardhshëm do të luajnë si huazim për ekipin e KF Vëllazërimi të Kërçovës, skuadër kjo që kërkon rikthimin në elitën e futbollit vendor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP