Njihuni me 4 shenjat e horoskopit me temperamentin më të keq

Dashi

Janë shenjë agresive dhe kompetitive. Nervozohen shpejt, pasi duan të arrijnë gjithçka. Nuk janë mësuar të ruajnë qetësinë dhe acarohen menjëherë në debate.

Gaforrja

Sensitivë dhe emocional. Nuk duhet shumë për të mërzitur një gaforre. Janë dyshues dhe pesimistë, e si të tillë janë gati të shpërthejnë në debate, qoftë dhe me shokë e familjarë.

Luani

E kanë të vështirë të ruajnë qetësinë. Edhe detaji më i vogël mund t’i mërzisë pa masë. Shkak, sipas bordo mund të bëhet edhe një këmishë e marrë borxh pa leje nga miku i ngushtë.

Akrepi

Dëshirojnë që çdo gjë të shkojë sipas parashikimit. Nëse ndodh e kundërta, janë të gatshëm të kthejnë çdo gjë përmbys. Njihen edhe si agresivë dhe të dhunshëm. Mania më e shpeshtë kur janë të acaruar është të thyejnë gjëra dhe të bërtasin me sa kanë në kokë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP