Mbrëmë ka pasur zjarr në Klinikën e ORL-së

Në Klinikën për Vesh, Hundë dhe Fyt në kompleksin e klinikave “Nënë Tereza” mbrëmë rreth orës 22 ka shpërthyer zjarr, njofton MIA.

Zjarri është shkaktuar nga bolieri në njërën prej banjove, ndërsa ka intervenuar Brigada Territoriale Zjarrfikëse e Qytetit të Shkupit me pesë zjarrfikës dhe dy automjete.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP