Dhimbje e madhe për aktoren Tinka Kurti, i vdes i biri

Një lajm i kobshëm ka tronditur jetën e aktores së njohur shqiptare, Tinka Kurti, në orët e para të mbrëmjes së sotme.

Ndahet nga jeta në moshën 65-vjeçare djali i i vetëm i saj. Zef Kurti humbi jetës si pasojë të një infarkti në zemër.

Zefi ishte djali i vetëm i aktores, i cili prej kohësh jetonte në Kanada së bashku me familjen e tij.

Kujtojmë që pak ditë më parë aktorja e njohur ka qenë shtruar në spital si pasojë e një sëmundje në mushkëri dhe prej kohësh gjendja e saj shëndetësore ka qenë mjaft e rënduar, ndërkohë që tashmë i duhet të përballet me këtë dhimbje të madhe.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP