Moti sot në Maqedoni

Moti sot në mbarë territorin e Maqedonisë do të jetë kryesisht i ftohtë dhe me vranësira, por pritet të ketë edhe reshje të shiut dhe dëborës, njofton Portalb.mk.

Temperaturat gjatë paradites do të lëvizin nga -4 deri në 0 gradë celsius, ndërkaq gjatë ditës pritet që të njëjtat të arrijnë deri më 7 gradë celsius.

Në Shkup moti është me vranësira, pritet të ketë reshje të dëborës. Temperaturat do të lëvizin nga -2 deri më 6 gradë celsius.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP