Detaje për vrasjen në Dizhon të Çairit

Sonte në Dizhon një grua është therë për vdekje me thikë, njofton Portalb.mk.

Sipas burimeve policore të Portalb.mk, sonte rreth orës 23:00 në rrugën Dizhonska të Çairit ka ardhur Zh.K. (1976) nga Tetova dhe e ka sulmuar M.Sh. (1984) me sëpatë. Pastaj, M.Sh. me thikë e ka therr në pjesën e stomakut Zh.K., e cila është dërguar me Ndihmë të Shpejtë në Qendrën Urgjente, megjithatë Zh.K. nuk ka arritur t’u mbijetojë plagëve. Ekipet e MPB-së dhe Prokurorisë po e hetojnë rastin.

Ende nuk dihen motivet e vrasjes. Sipas burimeve të Portalb.mk, e ndjera dhe i dyshuari për vrasje kanë qenë familjarë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP