Lajm i rrejshëm për Zaevin: Fotografia është e vjetër

Shumë portale sot publikuan fotografi me tekst “Kryeministri i Republikës së Maqedonisë po lahet në ujërat e Liqenit të Ohrit”, por ajo që nuk shkon, është që fotografia është e vjetër, gjegjësisht e vitit të kaluar, njofton Portalb.mk.

“Kryeministri në shoqëri të bashkëpunëtorëve dhe miqve, në mesin e të cilëve është Dame Llozhanovski, njeri i cili i ka bërë fotografin. Llozhankoski është ish kryetar i degës së LSDM-së në Strugë”, shkruajtën dhjetëra portale duke mos e konfirmuar se fotografia është e bërë më 5 gusht të vitit 2016.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP