Maqedoni, është gjetur një grua e vdekur me shenja të djegies në trup dhe fytyrë

Një person nga Manastiri disa minuta pas mesnate e ka gjetur trupin e nënës së tij pa shenja jete. Mjekët e Ndihmës së Shpejtë kanë konfirmuar se 66-vjeçarja V.A ka pasur djegie në trup, njofton Portalb.mk.

“Me 20.01.2017 në orën 12 e 10 pas mesnate është denoncuar se në Manastir në rrugën “Sremska Mitrovica” në shtëpinë e tij është gjetur nëna e vdekur V.A. (66). Nga ana e mjekut të Ndihmës së Shpejtë është konstatuar se gruaja e vdekur ka shenja djegie në fytyrën si dhe në këmbë e bark. Inspekzim në vendngjarje ka kryer ekipi i SPB- Manastir dhe është konstatuar se djali i saj P.B (25) rreth orës 13.00 me 19 data ka dalur nga shtëpia për të shkuar në punë dhe kur është kthyer e ka gjetur nënën e tij të shtyrë në dhomën ndenjëse në afërsi të furrës së kuarcit. Pastaj djali e ka vendosur në krevat dhe e ka thirrur ndihmën e shpejtë. Pa urdhrit të prokurorit publik, trupi është dhënë për autorpsi”, thonë nga policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP