Këto janë tre cilësitë kryesore të njeriut, i keni?

“Njeriu është me tri aftësi që nuk i kanë shtazët, me kujtesë, me arsyetim dhe me pendim.”

Thënie nga akademiku shqiptar Rexhep Qosja

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP