Këngëtari i famshëm hap dyert e shtëpisë më luksoze që keni parë ndonjëherë (FOTO/VIDEO)

Një shtëpi sa luksoze aq edhe e këndshme dhe e rehatshme. Thashethemet thonë se ajo shtëpi në Beverly Hills ka kushtuar rreth 13.5 milionë dollarë. Është shtëpia e këngëtarit të famshëm Ricky Martin dhe partnerit të tij Jwan Josef, transmeton Revista Class.

Mesa duket zgjedhja e shtëpisë nuk ka qenë edhe aq e lehtë. Ylli i muzikës u shpreh se ata kanë parë më shumë se 20 shtëpi të tjera përpara se të vendosnin përfundimisht. Megjithatë kjo nuk ka qenë problem as për ta dhe as për binjakët e tyre. “Tino dhe Matteo kanë lindur në rrugë. Ata janë mësuar të rrinë për dy javë në një vend e më pas të lëvizin. Fëmijët tanë janë të qëndrueshëm atëherë kur ne jemi të gjithë bashkë. Kudo qoftë që kjo të ndodhë, aty është shtëpia për ne.” – u shpreh Ricky Martin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP