Dua Lipa do të vijë me një bashkëpunim me Ariana Grand-en?

Sukseset për Dua Lipën kanë qenë të shumta. Ajo është konsideruar nga BBC si një këngëtare e cila po bën histori, pasi është e para artiste femër me 5 nominime në historinë e “Brit Awards”. Dhe Dua nuk ndalon së na surprizuari. Ajo ka publikuar një foto me këngëtaren e famshme Ariana Grande, shkruan Bordo.al. 

A do të ketë një bashkëpunim mes këngëtareve? Epo Dua nuk na ka dhënë një përgjigje të saktë për këtë, por fotot e publikuara na shtynë të mendojmë se duhet ta presim një gjë të tillë.

Aktualisht këngëtarja e hitit “New Rules” është duke punuar për albumin e saj të ardhshëm, e pikërisht kjo gjë na shtynë të mendojmë se Ariana Grande do të jetë pjesë e tij. Dua Lipa ka publikuar së fundmi “IDGAF”, e cila k arezultuar gjithashtu një sukses, ndërsa është kënga e tretë më e transmetuar në Spotify në Britaninë e Madhe.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP