Blerja e Barçës ‘shtang’ vogëlushi në ‘Camp Nou’. Ja çfarë i bën…(VIDEO)

Yerry Mina u zyrtarizua sot si futbollist i ri i Barcelonës, njofton Syri.net.

Por, prezantimi i tij në “Camp Nou” nuk kaloi pa bërë bujë pasi kolumbiani tregoi aftësitë e tij dribluese jo përballë futbollistëve por ndaj disa fëmijëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP