Një aksident i rëndë i merr jetën një shkupjani

Mbrëmë rreth orës 23:30 në Shkup ka ndodhur një aksident i rëndë në trafik ku jetën ka humbur 36 vjeçari nga fshati Marino.

I ndjeri ka qenë duke drejtuar veturën e tij të tipit Mercedes dhe në një moment ka humbur kontrollin dhe është përplasur në shtyllat e metalit dhe në një dru.

Nga përplasja e fuqishme shoferi ka ndëruar jetë në vendngjarje, duke mos mundur të ju përballojë plagëve të marra.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP