Pa bërë 24 orë, IDGAF-i i Dua Lipës afër 6-milionëshit të youtube-s (VIDEO)

Ende nuk ka mbushur 24 orë që kur këngëtarja me preardhje kosovare, Dua Lipa publikoi këngën e saj më të re, IDGAF, njofton Portalb.mk.

Nga klikimet në rrjetin social youtube, të cilat kanë arritur deri në 5 milionë e gjysëm, duket se IDGAF do ta kalojë edhe suksesin e “New rules”, që e bëri të parën artiste femër në krye të klasifikimeve muzikore në Angli, që nga viti kur kishte dalë e para Adele.

Një klip i thjeshtë, modern dhe një këngë shumë e këndshme, e albumit DL1 të publikuar këtë qershor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP