Do bëhet baba për herë të dytë? Vjen reagimi i Majk

Një foto e reperi Majk duke dalë nga një klinikë gjinekologjike së bashku me të dashurën e re, ka ngritur dyshime se çifti do të bëhet së shpejti prindër.

Prej disa javësh, reperi është vendosur në qendër të vëmendjes së mediave rozë, për shkak të lidhjes së re me bukuroshen Melita Nushi dhe shtatzëninë e mundshme të të dashurës së tij, përcjell Bordo.al. 

I kontaktuar nga Gazeta Ekspres, ka ardhur edhe reagimi i Majkut, i cili për hir të së vërtetës nuk na i shuan shumë dyshimet, përkundrazi.
“Po çfarë të vërteta, edhe nuk ju intereson as juve as askujt”, është shprehur reperi.

Mesa duket Majk nuk i ka ardhur dhe shumë mirë për lajmet e fundit që ka lexuar për veten.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI MOBIL