Pobeda kundërshtari i parë i Shkëndijës në Ohër

Kuqezinjtë të premten do të zhvillojnë ndeshje testuese brënda grupit, ndërsa më 16 janar në Ohër pason kontrolluesja me Pobedën e Prilepit. Shkëndija vazhdon realizimim e planprogramit të paraparë për këtë fazë të përgatitjeve dimëtore, ndërsa stafi teknik veç më ndjen nevojën për fillimim e testimit të lojës së skuadrës.

Kështu për të premten është paraparë ndeshje testuese brënda grupit të lojtarëve kuqezi, ndërsa dueli i parë kontrollues në vitin 2018 përballë një rivali do të ndodh të martën (16.01.2018) në Ohër me fillim në orën 12:00. Trajneri Qatip Osmani përballë Pobedës së Prilepit do të testojë gjendjen momentale të futbollistëve, duke startuar ndërtimin e lojës për gjysmësezonin pranveror. /Portalb.mk/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP