Jo vetëm Rita, edhe një tjetër shqiptare pjesë e “Fifty Shades Freed”

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora këto ditë ka publikuar projektin “For You”, të cilin e solli në bashkëpunim me Liam Payne.

Kjo këngë do të jetë edhe kolonë zanore në pjesën e re të filmit “Fifty Shades Freed”, shkruan lajmi.net.

Mbrëmë, është publikuar lista e të gjitha këngëve që do të jenë në kolonën zanore të këtij filmi.

Nga aty kuptohet që përbveç Rita Orës, edhe një tjetër këngëtare shqiptare do të jetë pjesë e filmit përmes një kënge.

Është fjala për Dua Lipën, e cila është e katërta në listë me këngën “High”në bashkëpunim me Whethan.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP