Renova i fillon përgatitjet me dy përforcime

Edhe skuadra e Renovës që garon në Ligën e Parë të Maqedonisë nga sot ka filluar me fazën e përgatitjeve, ndërkohë te Renova sot në grumbullimin e trajnerit Vllatko Kosotov është paraqitur edhe përforcim i parë Dejan Cvetanoski. Gjithashtu sipas disa portaleve mësohet se Renova është pranë arritjes së marrëveshjes edhe me futbollistin brazilian Fernando Silva, i cili ishte pjesë e skuadrës së Pelisterit.

Me këtë “gipspunuesit” nga Xhepçishti bëjnë përforcimet e para të janarit, pasi nga skuadra ishte larguar Argjent Gafuri, i cili përforcoi radhët e Flamurtarit të Vlorës. /Portalb.mk/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP